czwartek, 9 sierpnia 2012

Osłoda

Dzisiaj na osłodę po wczorajszej przegranej naszych chłopaków sporo karteczek. To, że sporo -cieszy, ale to że są śliczne to już w ogóle. Chyba zaczynam pisać głupoty? Może trochę, ale nie zmuszam nikogo do czytania- zawsze można tylko oglądać. Nigdy nie wiem kiedy włączy się moja prawa(?) półkula odpowiedzialna za kreatywność :D
Dobra przejdźmy do tego najważniejszego Ta-Dam ( chociaż nie skreślam to Ta-Dam, tylko gdy coś jest kiepskie trzeba to akcentować przekonując, że jest super- a kartki są super, więc Ta-dam nie potrzebne)
 Strasznie mi uciekają tu kartki, nie wiem jak ładować te skany, żeby były w takiej kolejności jak chcę, a nie przypadkowej. No nic. Pierwsza kartka jest od katki256 w ramach RR. Przedstawia Przemyśl z przełomu XIX/XX w. Druga kartka z tego RR jest na końcu( właśnie o tym pisałam- nie mogę ułożyć kartek ;/), więc opiszę ją później.

Kolejna kartka jest wysłana za pośrednictwem touchnote od Spiacej pozdrowienia z Olimpiady :D Kartka jest dziwna- ładna, ale jak nie pocztówka śliska z obydwu stron. A adres taki maluteńki na niej.


Nie wiem czemu nie mogę wyżej nic napisać obok kartek;/ No trudno napiszę tutaj. Trzecia kartka jest od Penny z Australi, dostałam 2 kopertę, w sumie do końca nie wiem czemu- muszę to wyjaśnić. Kartki są śliczne zeskanowałam tylko jedną- tą która jest wypisana.
4 kartka jest od inek z fav taga. Bardzo kolorowa :)
5 kartka jest od Aty z RR- super śliczna. Jest to ulica Bolesława Drobnera. Widok na północ, w kierunku skrzyżowania z ul. Dubois we Wrocławiu.
Perełka :)

2 komentarze:

  1. Jak ładujesz zdjęcia to poodznaczaj je z tej "niebieskiej ramki" i po kolei wrzucaj w kolejności w jakiej chcesz klikając każdorazowo tylko jedno (tj żeby tylko jedno było w tej niebieskiej ramce zaznaczone jako do wrzucenia).

    OdpowiedzUsuń
  2. O dzięki. Tak myślałam, że coś na poziomie wgrywania zdjęć jest nie tak.

    OdpowiedzUsuń